2008 m. rugpjūčio 4 d., pirmadienis

Ilgas persikraustymas arba įkurtuvės eina iškart po iškurtuvių

Kadangi bent laikinai turiu internetą, tai reikia parašyti ir apie savo persikraustymo ypatumus. Beje išsiaiškinau vieną dalyką - nėra tokio dalyko, kaip "tik pasimaudyti", bet apie viską iš eilės.

Įžanga. Įžangos buvo dvi: pirmą dieną tai stebėjimas, kai Giedrius su skysčiu po skutimosi bando nusivalyti plaukų dažus. Antrą dieną tai persikraustymas bei maudymasis žaliuosiuose ežeruose. Persikraustymas dėl akivaizdžių priežasčių ėjosi vangiai...
Įvertinimas 5 (persikraustyt pavyko, nepaskendom, giedrius dažų nenusivalė).

Vieta. Mano butai - senasis ir naujasis. Beje antrasis tūsas vyko ant grindų ir tai tikriausiai pirmasis toks mūsų tūsas.
Įvertinimas 4 (naujasis butas geresnis, bent mano nuomone).

Muzika. Mano, mano, MANO *evil juokas*. Šiaip toks labai geras privalumas turėti savo aparatūrą - kieno aparatūra, tas ir muziką renkas.
Įvertinimas 5.

Gėrimai. Pirmą vakarą gėrėm viskį... daug viskio... du litrus viskio... maximoj akcija vėl buvo... Ai dar mergaitiškų kokteilių paragavau. O antrąjį jau gėrėm viską, kas papuolė - alų, viskį, brendį, degtinę, alų su degtinę...
Įvertinimas 5 (ko tik per tas maximos akcijas nepriragaujam).

Žmonės. Mūsų standartinė chebra, papildyta dviem naujom narėm. Bei bent laikinai papildyta Gedimino.
Įvertinimas 5.

Įvykiai. Įsimintiniausi tikriausiai buvo Marijos siautėjimai. Ji iš karto paklausė, kuriuos daiktus galima naikinti ir vartė viską, ką buvo galima vartyti. Kilimas kentėjo, visa laimė, kad išsikrausčiau iš buto. Beje, pirmą kartą istorijoje per abu tūsus buvo palikta daugiau maisto nei suvalgyta!!!
Įvertinimas 5 (vertinu maisto vartojimo pokytį, o seno buto vistiek negaila).

Tradicijos. Giedrius laistė vandenį iš dušo bei dalyvavo išverčiant tualeto duris (nepaisant to, kad jo dalyvavimas pasireiškė durų užvirtimu ant jo). Gvidas tradiciškai naktį gamino (erm abi naktis gamino, bet antrąją tik sau). Beje kalbant apie tradicijas - naujajame bute nėra fotelio... Reiks nusipirkt, nes po to Vykintas į mano tūsus nebevaikščios... Pirmasis butas tradiciškai baisus kaip laiptinė krasnūchoj, laimei naujasis butas kol kas nesilaikė šios tradicijos.
Įvertinimas 5 (per tuos tūsus tiek tradicijų prisikaupė).

Kitas rytas. Nepaisant to su kuo miegojau, vistiek vieną iš rytų atsibudau su Gvidu. Šiaip dar neminėjau, kad naujajame bute kol kas apskritai nėra miegamų paviršių apart grindų. Laimei antrąjį vakarą daug miegoti neteko (negalvojau, kad galima tokiais dalykais džiaugtis). Deja, kita rytą laukiantys darbai tikrai nepalengvino rytų (persikraustymas bei fux'u priėmimai).
Įvertinimas 4 (eh, neduoda man ilsėtis...).

Bendras įvertinimas 4,75. Na va tūsas, kuris pamušė visus įmanomus rekordus. Ar atsiras toks tūsas, kuris pamuš šį rekordą? Tik laikas parodys, bet manau anksčiau ar vėliau atsiras. O kol kas - gailėkitės visi, kurie nebuvot!

P.S. Šiandien paruošiau pilną nuotraukų komplektą surūšiuotą pagal laiką ir datą. Kam reikia kreipkitės.

1 komentaras:

Guarana rašė...

Kraustymasis išėjo į naudą :D O mama maxima padėjo :D Juokingas įrašas, kuris primena labai daug įvykių iš mano gyvenimo :D